ŚWIĘTO EDUKACJI

SZKOŁA  JAK  Z  BAJKI

Jak co roku Samorząd Uczniowski przygotował z Okazji Dnia Edukacji Narodowej  przedstawienie. W tym roku widzowie przenieśli się do Hollywood – krainy marzeń. A tu wszystko się mogło zdarzyć.  Do trudnej roli nauczyciela wybrano: Hermionę i Harrego Pottera. Gośćmi byli również: Śpiąca Królewna, Księżniczka na ziarenku grochu, Królewna Śnieżka, Krasnoludki, Jaś i Małgosia, Kubuś Puchatek, Maja, Gucio, Czerwony Kapturek, Shrek, Fiona, Pinokio, Barbie I Superman.

W czasie lekcji postacie uczyły się za pomocą różdzki otwierać  przedmioty, przesuwać je, unosić powietrzu. Po trudnej lekcji przyznano nauczycielom czarodziejskie różdżki:

“Wojskowe biuro śledcze”, “Boso przez świat”, “Dotyk anioła”, “Kocham Cię Polsko”, “Rodzinka pl”, “Teletubisie”, “Stop drogówka”,” Piekielna kuchnia”, “ Usterka”, “Zrób to sam” Trudne sprawy”, “Tylko z Tobą”, “Ukryta prawda” ,“Rodzina zastępcza”, “ Familiada”.

Na koniec wszyskie dzieci zaśpiewały piosenkę “Dla Nauczycieli”.