DZIEŃ BABCI I DZIADZIA 2017

Babciu, Dziadziu kochamy Was!

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa uroczystość, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez naszej szkoły. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 3 lutego 2017r. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy, licznie przybyli w szkolne mury, gdzie wypatrywały ich podekscytowane wnuczęta.
     W kilku ciepłych słowach zgromadzonych gości powitała pani dyrektor Bożena Czeluśniak, życząc im wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha.
W pięknie udekorowanej sali i we wspaniałych strojach uczniowie zaprezentowali swe nieprzeciętne artystyczne możliwości
      Ich  program artystyczny był bardzo bogaty. Oprócz wierszy, piosenek, tańców było także przedstawienie. Czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.
       Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Dzieci wręczyły ukochanym dziadkom i babciom własnoręcznie wykonane upominki.
Serdeczna atmosfera przyczyniła się wzmocnienia rodzinnych więzi i na długo pozostanie w sercach nie tylko dostojnych gości, ale i dzieci, które każdego dnia otaczane są ich miłością.