WYCIECZKA DO WARSZAWY

11 czerwca br. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami i rodzicami wybrali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy.

Stolicę zaczęliśmy zwiedzać od podziwiania Starówki, po której oprowadzał nas przewodnik. Później autokarem przejechaliśmy do Łazienek. Tam niespodziankę sprawiła nam pani Misiak, która przyszła się z nami spotkać J. Po spacerze w tym pięknym parku udaliśmy się na oczekiwany przez wszystkich nocleg.

Drugi dzień wycieczki rozpoczęliśmy od zwiedzania siedziby Telewizji Polskiej. Mieliśmy okazję zobaczyć studia, w których nagrywane są najpopularniejsze programy TVP i spotkać się z prowadzącymi Pytanie na śniadanie panią Marceliną Zawadzką i panem Tomaszem Wolnym.  Kolejnym etapem wycieczki było Warszawskie ZOO. Najbardziej zachwycił nas w nim niedźwiedź polarny i sprytne małpy. Z ogrodu zoologicznego udaliśmy się na obiad do centrum miasta, jechaliśmy tam metrem, co sprawiło nam ogromną frajdę. Na zakończenie  naszej wycieczki podziwialiśmy panoramę Warszawy z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki.

Późnym wieczorem, zmęczeni ale szczęśliwi, wróciliśmy do Niechobrza.